taco hemingway

Znając już poprzednie wybryki Taco Hemingwaya, premiery jego kolejnego nowego materiału moglibyśmy się spodziewać w absolutnie każdej chwili. Nie inaczej jest w przypadku albumu „Marmur”, który chwilę po północy został udostępniony do całkowicie darmowego pobrania.

„Marmur” składa się z czternastu premierowych kawałków i tradycyjnie już został on wyprodukowany przez Rumaka. Dodatkowo wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Kasia Kowalczyk z duetu Coals oraz Ras z Rasmentalism.

„Oto “MARMUR” – słuchowiskowa rap płyta, której bohater, enigmatycznie nazwany SZCZEŚNIAKIEM, zostaje wbrew swojej woli zameldowany w tajemniczym trójmiejskim hotelu. Na miejscu dowiaduje się, że stoi przed nim ogrom pracy, choć nikt nie mówi mu na czym ma ona polegać. Niestety jego początkowy spokój ducha zostaje roztrzaskany przez obecność złowrogiego brodacza, z którym dzielił przedział w pociągu relacji Warszawa<->Trójmiasto.” – napisał na swoim Facebooku.

Album w wersji cyfrowej możecie pobrać tutaj lub posłuchać na YouTubie dzięki poniższej playliście. Wersja fizyczna krążka trafi do sprzedaży 2 grudnia wraz ze specjalnym wydawnictwem ”Young Hems” oraz EP-ką „WOSK”. Z kolei już jutro rozpocznie się promująca go trasa koncertowa Marmur Tour – pierwszy koncert odbędzie się Gdańsku – mieście symbolicznie związanym z koncepcją płyty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here