altermag.pl

Twój magazyn o stylu życia

kobieta z mężczyzną w łóżku
Zdrowie

Polecane sposoby na przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk to jeden z częściej występujących problemów seksualnych u mężczyzn, którzy równie często borykają się z trudnościami związanymi z uzyskaniem wzwodu. Sposobów na rozwiązanie wspomnianych dolegliwości jest kilka, a do najpopularniejszych możemy zaliczyć specjalne ćwiczenia oraz sprawdzone, specjalistyczne preparaty, które można nabyć bez recepty. Warto jest jednak zwrócić uwagę na kilka kwestii przy wyborze odpowiedniej metody.

Problemy natury seksualnej są jednym z tych tematów, o których mężczyźni dość niechętnie rozmawiają. Stąd też możemy odnieść wrażenie, że występują one dość rzadko. Jednak prawda na ten temat jest nieco inna, ponieważ problemy z uzyskaniem wzwodu oraz przedwczesnym wytryskiem, występują u ponad 30% polskich mężczyzn w przedziale wiekowym od 18 do 59 lat. Również nie od dziś wiadomo, że wspomniane zaburzenia bardzo często prowadzą do obniżenia zarówno samooceny, jak i poczucia własnej wartości. To z kolei przyczynia się nie tylko wzrost liczby konfliktów oraz nieporozumień z partnerką, ale także do spadku jakości życia seksualnego.

Ćwiczenia – czyli naturalne sposoby na przedwczesny wytrysk

Do najpopularniejszych ćwiczeń, dzięki którym możliwe jest wzmocnienie potencji, co pozwala na przedłużenie czasu trwania stosunku seksualnego, zaliczyć możemy m.in.:

  • przerwanie penetracji, które pozwoli na opóźnienie zbliżającego się wytrysku; w ten sposób można się skupić na pieszczeniu partnerki, co prowadzi do wzrostu jej satysfakcji seksualnej; z kolei po kilku minutach przerwy, podniecenie spada, dzięki czemu można kontynuować współżycie;
  • uciskanie żołędzi penisa do momentu aż podniecenie znacząco spadnie, co pozwoli na powrót do dalszej penetracji;
  • przyłożenie palców do tzw. centralnej części krocza, mowa w tym momencie o przyłożeniu trzech palców w miejscu pomiędzy jądrami a odbytem; jego uciskanie przez kilka chwil, daje możliwość zyskania kilku minut, pozwalając tym samym partnerce na osiągnięcie orgazmu;
  • ćwiczenie mięśni Kegla- mięśni dna miednicy, co pozwoli nie tylko na wydłużenie stosunku, ale także da możliwość zwiększenia intensywności doznań.

Jaki preparat na przedwczesny wytrysk wybrać?

W ostatnich latach na rynku pojawiło się wiele różnego rodzaju preparatów na problemy z erekcją. Jednak nie każdy z nich może okazać się skuteczny w przypadku zaburzenia, jakim jest przedwczesny wytrysk. Stąd też w przypadku podjęcia decyzji o zakupie specjalistycznego preparatu pozwalającego na wydłużenie erekcji, należy zwrócić dużą uwagę na jego skład. Jednym z lepszych produktów dostępnych w aptekach, po którym bardzo rzadko występują niepożądane skutki uboczne, jest Maxon Forte.

Materiał partnera