altermag.pl

Twój magazyn o stylu życia

Lifestyle

Dlaczego warto zainwestować w etui na telefon?

Ryzykowanie korzystaniem z telefonu bez etui nie wiąże się z niczym dobrym. Takie działanie poleca się jedynie osobom, które mają mocne nerwy. Dlaczego? Obecnie zaopatrzenie się w etui na telefon nie ma nic wspólnego z modą, czy naszą fanaberią. Zadaniem takiego produktu jest ochrona coraz to droższych smartfonów przed upadkami czy uderzeniami. Zatem dlaczego warto umieścić swój telefon w etui?

Telefony stają się coraz lżejsze i cieńsze

Jeszcze do niedawna telefony były niezwykle trwałe i wręcz niezniszczalne. Jednak pogoń za modernistycznym wyglądem wiele zmieniła. Prześciganie się w opracowywaniu coraz to lżejszych i cieńszych telefonów, to norma wśród popularnych producentów. Niestety duże skupienie się na wyglądzie smartfona negatywnie odbija się na jego wytrzymałości oraz trwałości. W końcu, jeśli mamy do czynienia z cieńszym telefonem to i jego szybka wyświetlacza jest cieńsza. Dlatego coraz więcej osób postanawia zakupić szkło hartowane oraz dobrej jakości etui.

Ubezpieczenie telefonu

Niektórzy być może słyszeli o takiej formie ochrony swojego smartfona. Z rok na rok staje się coraz popularniejsza, jednak nie jest ona jeszcze standardem. Bardzo możliwe, że większość z nas nie wzięła jej nawet pod uwagę. Dlaczego? Ubezpieczenie swojego smartfona to comiesięczny wydatek oscylujący w granicach kilkunastu złotych. Zakup etui to jednorazowy wydatek, dlatego warto się na nie zdecydować.

Podatność smartfonów na zarysowania

Nowoczesne smartfony to nie bańki mydlane i dotknięcie twardszej powierzchni nie będzie skutkowało ich zniszczeniem. Z roku na rok możemy spotkać się z coraz bardziej zaawansowanymi tworzywami sztucznymi czy szkłem, jakie jest wykorzystywane do produkcji smartfonów. Niestety nawet takie rozwiązania nie uchronią nas przed rysami powstającymi po pewnym czasie. Ich skutkiem może być noszenie telefonu w kieszeni czy torebce, w związku z tym warto zakupić etui, które znacznie niweluje takie szkody.

Czułe punkty smartfona

Etui czy pokrowiec dobrej jakości jest zaprojektowane w taki sposób, aby chroniło najistotniejsze części telefonu. Jakie to elementy? Oczywiście obudowa oraz drogocenny wyświetlacz. To, jaki typ ochrony wybierzemy, jest zależne jedynie od nas. Jednak warto zainwestować w pokrowiec, który chroni oba te elementy.

Gdzie zabieramy swój telefon?

Po chwili namysłu prawdopodobnie każdy z nas odpowie, że wszędzie. Bardzo często są to bardzo specyficzne miejsca, w których upadek może spowodować wiele szkód. A jeśli pomyślimy o tym, że nasz telefon jest z nami cały czas, to stwierdzimy, że szansa na upadek jest naprawdę spora.

Etui to nie tylko część ochronna

Bardzo możliwe, że taki sam smartfon jak my posiada wiele osób. Etui pozwala nam na wyróżnienie się oraz pokazanie siebie takiego, jakim jesteśmy. Dodatkowo możemy je łatwo zmieniać, dzięki czemu nigdy nam się ono nie znudzi.

Kiedy zdecydujemy się na zakup takiego produktu, warto zakupić etui na telefon od Mobiwear.pl. Jest to świetny sklep oferujący produkty najwyższej jakości oraz bardzo dobrą obsługę klienta.